Fotografická súťaž ZAOSTRI NA SMALTOVŇU – výsledky

V mesiacoch máj a jún tohto roku organizoval Klub ochrany technických pamiatok, v spolupráci s Fakultou architektúry Slovenskej technickej univerzity a za podpory združenia urbanE.T., fotografickú súťaž ZAOSTRI NA SMALTOVŇU.

Vernisáž s vyhlásením výsledkov, odbornou prednáškou Ing. arch. Veroniky Kvardovej o vzniku a histórii areálu a prezentáciou študentských návrhov na premenu historických objektov Smaltovne na nové využitie, spríjemnená hudobným vystúpením sa konala dňa 1.7.2013 v KC Dunaj.

Vernisáž v KC Dunaj.

Štatistika súťaže.

 Výherné fotografie v kategóriách “Facebook” a “odborná porota”:

1. miesto, kategória “Facebook”.

   2. miesto, kategória “Facebook”.

3. miesto, kategória “Facebook”.

1. miesto, kategória “odborná porota”.

2. miesto, kategória “odborná porota”.

3. miesto, kategória “odborná porota”.

Všetky súťažné fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii nižšie, alebo na Facebook stránke Industriálne pamiatky Bratislavy.

Výstava s výhernými fotografiami, spolu s popisom histórie Smaltovne a študentskými projektmi na jej možnú konverziu, sa v priebehu mesiacov júl – august nachádza na železničnej stanici v Petržalke (potom bude presunutá inam):

Výstava na železničnej stanici v Petržalke.


Komentáre - Zanechajte nám komentár


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/0/8/08a9be1f-92a7-4195-a4e2-2a7458f97921/railnet.sk/sub/kotp/wp-content/themes/yellowjacket-10/comments.php on line 77